FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Гостиницы во Львове посуточно

Большое количество туристов древнего Львова нуждается в отличном жилье, сервисе, а такжекомфортных условиях.Учитывая тот факт, что все улицы Львова расходятся от центра, то и гостиницудля расположения лучше выбирать ту, которая находится недалеко от этого места.Это позволит осуществлять прогулки в любое время дня или ночи по Львову.

Таким местом является гостиница «Rius». Ведь она полностью отвечает всем современным требованиям. Имеет хороший персонал и все необходимые сервисы для проведения полноценного отдыха.  

Все необходимая информация о номерах, ресторане и др. имеется на официальном сайте гостиницы - rius-hotel.lviv.ua. Рекомендуем бронировать номер в этой гостинице заранее для того чтобы быть уверенными в наличии номеров. Это сделать вы сможете, позвонив по телефонам +380 32 235 06 60, +380 97 970 02 20 или же заполнив форму онлайн. И в конце хотелось бы добавить, что отель «Rius» расположен по адресу: г. Львов, ул. Гнатюка, 12А.

← ВСІ НОВИНИ

In vino veritas!

6-8 вересня відбудеться ІІ щорічний Львівський фестиваль винограду та вина.У програмі пізнавальні заходи на тему виноградарства, майстер-класи з виготовлення вина, конкурси, виступи творчих колективів та приготування страв української кухні.

Літо закінчується, а ціни продовжують відпочивати!

Давно мріяли про Львів? Шаленієте від нашого міста та хотіли б відвідати його бодай ще раз? Не відкладайте бажання на потім! Вересень буде насичений різноманітними заходами. Дні європейської спадщини та традиційний фестиваль кави, Екофорум та 26-й форум видавців, IT конференція та міжнародний театральний фестиваль. Прогуляйтесь вузькими вулицями стародавнього міста, які огорнуть Вас ароматом кави та шоколаду, як теплою ковдрою. Відчуйте прохолоду у затінках чудових парків та отримайте насолоду від занурення в культурне та світське життя міста, яке не затихає з настанням ночі. Обирайте, що Вам до душі та не зволікайте з бронюванням! Даруємо 10% знижки на вересень при умові бронювання через рецепцію готелю або на офіційному сайті.

Незабутній вечір на терасі РІУСУ!

У Вас романтичне побачення? Бажаєте зробити коханій людині незабутній подарунок? Ідеальним місцем для цього стане тераса готелю RIUS з чудовим краєвидом на старовинний Львів, гастрономічними смаколиками та заворожуючу музику скрипаля. Окрім цього, пропонуємо для Вас проведення на терасі кавоперерв, обідів та вечерь під час проведення конференцій, семінарів, симпозіумів та інших заходів. Щоб забронювати терасу, звертайтесь за тел.+380322 35 06 65 або +38097 970 02 20

Способи оплати: