FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Гостиницы во Львове посуточно

Большое количество туристов древнего Львова нуждается в отличном жилье, сервисе, а такжекомфортных условиях.Учитывая тот факт, что все улицы Львова расходятся от центра, то и гостиницудля расположения лучше выбирать ту, которая находится недалеко от этого места.Это позволит осуществлять прогулки в любое время дня или ночи по Львову.

Таким местом является гостиница «Rius». Ведь она полностью отвечает всем современным требованиям. Имеет хороший персонал и все необходимые сервисы для проведения полноценного отдыха.  

Все необходимая информация о номерах, ресторане и др. имеется на официальном сайте гостиницы - rius-hotel.lviv.ua. Рекомендуем бронировать номер в этой гостинице заранее для того чтобы быть уверенными в наличии номеров. Это сделать вы сможете, позвонив по телефонам +380 32 235 06 60, +380 97 970 02 20 или же заполнив форму онлайн. И в конце хотелось бы добавить, что отель «Rius» расположен по адресу: г. Львов, ул. Гнатюка, 12А.

← ВСІ НОВИНИ

Ми знаємо,що Львів відкривається з першої поїздки. Але місто має неймовірний шарм і манить туристів все більше і більше. Тому впевнені, що екскурсія містом, навіть для самих частих гостей міста, буде чудовим подарунком. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю, індивідуальна екскурсія Львовом для Вас у подарунок. Лише уточніть зручний для Вас час і закоханий в місто, цікавий оповідач-гід буде чекати в лобі готелю.

Ми вважаємо, що кожен турист та гість готелю RIUS має право на своє ідеально фото у Львові. І саме тому, при бронюванні номеру на сайті або на рецепції готелю від трьох діб, Ви отримуєте 30-ти хвилинну фотосесію в подарунок. Від Вас потрібен лише хороший настрій і посмішка, а RIUS попіклується про все решта. І звичайно для тих хто захопився і вже уявив себе моделями фотопроекту журналу Vogue, у Вас буду можливість продовжити фотосесію за додаткову плату. І до речі, до усіх бронювань додаємо можливість раннього заїзду або пізнього виїзду безкоштовно (при наявності вільних номерів).

А як щодо душевної італійської вечері під зірковим небом Львова на терасі готелю RIUS лише для Вас?! Здається що звучить як щось неймовірне, але ми скажемо Вам одне - це реально зробити. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю - на Вас чекає ідеальна пропозиція від «союзу професіоналів». Готель RIUS відчинить спеціально для Вас двері своєї закритої тераси, а ресторан Vapiano приготує ідеальну вечерю за спеціальною ціною 599 грн. Ми впевнені, бажання загадані в цей вечір - обов’язково збуваються. А ще натякнемо Вам мужчини, по секрету, це ідеальні час та місце для освідчення.

Способи оплати: