FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Гостиница во Львове недорого

Существует мнение, что если вы хоть раз бывали в историческом центре Украины– городе Львове, то вы обязательно захотите туда вернуться. И с этим трудно поспорить. Чтобы провести качественный отдых вэтом городе необходимо заранее найти гостиницу. Крайне желательно, чтобы она размещалась максимально близко к площади Рынок. Выделим, что лучшей гостиницы, чем «Rius», вам, наверняка, не отыскать.

Чем же выделяется отель«Rius»? Прежде всего, он имеет достаточно удачное географическое расположение, так как совсемрядомразмещен исторический центр Львова, а также центральный железнодорожный вокзал.

Тут также работаеточень гостеприимный персонал, который любит свою работу и знает, какугодить своим клиентам. Кроме этого, каждого, кто поселится в эту гостиницу, приятно удивит ценовая политика, так как она действительно по карману каждому. Ведь здесь имеются комфортные номера на любой вкус и кошелек. Бронируйте номер в отеле «Rius» и можете быть уверенными в том, что ваш отдых пройдет незабываемо.

← ВСІ НОВИНИ

Ми знаємо,що Львів відкривається з першої поїздки. Але місто має неймовірний шарм і манить туристів все більше і більше. Тому впевнені, що екскурсія містом, навіть для самих частих гостей міста, буде чудовим подарунком. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю, індивідуальна екскурсія Львовом для Вас у подарунок. Лише уточніть зручний для Вас час і закоханий в місто, цікавий оповідач-гід буде чекати в лобі готелю.

Ми вважаємо, що кожен турист та гість готелю RIUS має право на своє ідеально фото у Львові. І саме тому, при бронюванні номеру на сайті або на рецепції готелю від трьох діб, Ви отримуєте 30-ти хвилинну фотосесію в подарунок. Від Вас потрібен лише хороший настрій і посмішка, а RIUS попіклується про все решта. І звичайно для тих хто захопився і вже уявив себе моделями фотопроекту журналу Vogue, у Вас буду можливість продовжити фотосесію за додаткову плату. І до речі, до усіх бронювань додаємо можливість раннього заїзду або пізнього виїзду безкоштовно (при наявності вільних номерів).

А як щодо душевної італійської вечері під зірковим небом Львова на терасі готелю RIUS лише для Вас?! Здається що звучить як щось неймовірне, але ми скажемо Вам одне - це реально зробити. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю - на Вас чекає ідеальна пропозиція від «союзу професіоналів». Готель RIUS відчинить спеціально для Вас двері своєї закритої тераси, а ресторан Vapiano приготує ідеальну вечерю за спеціальною ціною 599 грн. Ми впевнені, бажання загадані в цей вечір - обов’язково збуваються. А ще натякнемо Вам мужчини, по секрету, це ідеальні час та місце для освідчення.

Способи оплати: