FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Гостиница во Львове недорого

Существует мнение, что если вы хоть раз бывали в историческом центре Украины– городе Львове, то вы обязательно захотите туда вернуться. И с этим трудно поспорить. Чтобы провести качественный отдых вэтом городе необходимо заранее найти гостиницу. Крайне желательно, чтобы она размещалась максимально близко к площади Рынок. Выделим, что лучшей гостиницы, чем «Rius», вам, наверняка, не отыскать.

Чем же выделяется отель«Rius»? Прежде всего, он имеет достаточно удачное географическое расположение, так как совсемрядомразмещен исторический центр Львова, а также центральный железнодорожный вокзал.

Тут также работаеточень гостеприимный персонал, который любит свою работу и знает, какугодить своим клиентам. Кроме этого, каждого, кто поселится в эту гостиницу, приятно удивит ценовая политика, так как она действительно по карману каждому. Ведь здесь имеются комфортные номера на любой вкус и кошелек. Бронируйте номер в отеле «Rius» и можете быть уверенными в том, что ваш отдых пройдет незабываемо.

← ВСІ НОВИНИ

In vino veritas!

6-8 вересня відбудеться ІІ щорічний Львівський фестиваль винограду та вина.У програмі пізнавальні заходи на тему виноградарства, майстер-класи з виготовлення вина, конкурси, виступи творчих колективів та приготування страв української кухні.

Літо закінчується, а ціни продовжують відпочивати!

Давно мріяли про Львів? Шаленієте від нашого міста та хотіли б відвідати його бодай ще раз? Не відкладайте бажання на потім! Вересень буде насичений різноманітними заходами. Дні європейської спадщини та традиційний фестиваль кави, Екофорум та 26-й форум видавців, IT конференція та міжнародний театральний фестиваль. Прогуляйтесь вузькими вулицями стародавнього міста, які огорнуть Вас ароматом кави та шоколаду, як теплою ковдрою. Відчуйте прохолоду у затінках чудових парків та отримайте насолоду від занурення в культурне та світське життя міста, яке не затихає з настанням ночі. Обирайте, що Вам до душі та не зволікайте з бронюванням! Даруємо 10% знижки на вересень при умові бронювання через рецепцію готелю або на офіційному сайті.

Незабутній вечір на терасі РІУСУ!

У Вас романтичне побачення? Бажаєте зробити коханій людині незабутній подарунок? Ідеальним місцем для цього стане тераса готелю RIUS з чудовим краєвидом на старовинний Львів, гастрономічними смаколиками та заворожуючу музику скрипаля. Окрім цього, пропонуємо для Вас проведення на терасі кавоперерв, обідів та вечерь під час проведення конференцій, семінарів, симпозіумів та інших заходів. Щоб забронювати терасу, звертайтесь за тел.+380322 35 06 65 або +38097 970 02 20

Способи оплати: