FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Гостиница во Львове недорого

Существует мнение, что если вы хоть раз бывали в историческом центре Украины– городе Львове, то вы обязательно захотите туда вернуться. И с этим трудно поспорить. Чтобы провести качественный отдых вэтом городе необходимо заранее найти гостиницу. Крайне желательно, чтобы она размещалась максимально близко к площади Рынок. Выделим, что лучшей гостиницы, чем «Rius», вам, наверняка, не отыскать.

Чем же выделяется отель«Rius»? Прежде всего, он имеет достаточно удачное географическое расположение, так как совсемрядомразмещен исторический центр Львова, а также центральный железнодорожный вокзал.

Тут также работаеточень гостеприимный персонал, который любит свою работу и знает, какугодить своим клиентам. Кроме этого, каждого, кто поселится в эту гостиницу, приятно удивит ценовая политика, так как она действительно по карману каждому. Ведь здесь имеются комфортные номера на любой вкус и кошелек. Бронируйте номер в отеле «Rius» и можете быть уверенными в том, что ваш отдых пройдет незабываемо.

← ВСІ НОВИНИ

День незалежності у місті Лева

А Ви їдете до Львова на День Нежалежності? Пропонуємо останні дні літа провести і відсвяткувати в місті Лева. Не даремно Львів готує чудову програму, а готель Rius дарує приємні знижки. В період 20.08-26.08 включно пропонуємо проживання на 4 (чотири) ночі за ціною 3 (трьох) в номерах усіх категорій. А також пропонуємо розміщення дітей на додатковому ліжку (без урахування сніданку) з батьками безкоштовно. Ви обовязково наберетесь сил для нових звершень- це Вам гарантуємо ми, готель Rius. Приїжджайте до Львова, номерів вистарчить для усіх. Бронювання номерів по номеру тел. +38 0979700220 та електронною адресою info@rius-hotel.lviv.ua

Ми знаємо,що Львів відкривається з першої поїздки. Але місто має неймовірний шарм і манить туристів все більше і більше. Тому впевнені, що екскурсія містом, навіть для самих частих гостей міста, буде чудовим подарунком. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю, індивідуальна екскурсія Львовом для Вас у подарунок. Лише уточніть зручний для Вас час і закоханий в місто, цікавий оповідач-гід буде чекати в лобі готелю.

Ми вважаємо, що кожен турист та гість готелю RIUS має право на своє ідеально фото у Львові. І саме тому, при бронюванні номеру на сайті або на рецепції готелю від трьох діб, Ви отримуєте 30-ти хвилинну фотосесію в подарунок. Від Вас потрібен лише хороший настрій і посмішка, а RIUS попіклується про все решта. І звичайно для тих хто захопився і вже уявив себе моделями фотопроекту журналу Vogue, у Вас буду можливість продовжити фотосесію за додаткову плату. І до речі, до усіх бронювань додаємо можливість раннього заїзду або пізнього виїзду безкоштовно (при наявності вільних номерів).

Способи оплати: