FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Недорогие гостиницы Львова в центре

Ни для кого не секрет, что город Львов славится большим количеством памяток культуры и архитектуры, откоторых просто кружит голову. Поэтому если вы хотите хорошо отдохнуть и расширить свой кругозор, то обязательно необходимо посетить этот старинный город. Так, например, его можно посетить не только летом, но и зимой здесь все выглядит очень красиво.

Однако перед тем как отправиться  на отдых необходимо заранее продумать вопрос о том, в какой гостинице остановиться. И этот выбор не будет простым, ведь иногда не так просто выбрать уютный номер, который бы отвечал всем требованиям посетителей. Учитывая тот факт, что по своему уникальные львовские улицырасходятся от центра, то и гостиница должнарасполагаться поблизости от него, чтобы не тратить лишнее время на поездки.

Таким требованиям полностью отвечает популярнаягостиница Львова – гостиница «Rius», которая находится в самом центре исторического города, и в нескольких метрах от Национального оперного театра. Поэтому рекомендуем бронировать номер в этой гостинице прямо сейчас. 

← ВСІ НОВИНИ

In vino veritas!

6-8 вересня відбудеться ІІ щорічний Львівський фестиваль винограду та вина.У програмі пізнавальні заходи на тему виноградарства, майстер-класи з виготовлення вина, конкурси, виступи творчих колективів та приготування страв української кухні.

Літо закінчується, а ціни продовжують відпочивати!

Давно мріяли про Львів? Шаленієте від нашого міста та хотіли б відвідати його бодай ще раз? Не відкладайте бажання на потім! Вересень буде насичений різноманітними заходами. Дні європейської спадщини та традиційний фестиваль кави, Екофорум та 26-й форум видавців, IT конференція та міжнародний театральний фестиваль. Прогуляйтесь вузькими вулицями стародавнього міста, які огорнуть Вас ароматом кави та шоколаду, як теплою ковдрою. Відчуйте прохолоду у затінках чудових парків та отримайте насолоду від занурення в культурне та світське життя міста, яке не затихає з настанням ночі. Обирайте, що Вам до душі та не зволікайте з бронюванням! Даруємо 10% знижки на вересень при умові бронювання через рецепцію готелю або на офіційному сайті.

Незабутній вечір на терасі РІУСУ!

У Вас романтичне побачення? Бажаєте зробити коханій людині незабутній подарунок? Ідеальним місцем для цього стане тераса готелю RIUS з чудовим краєвидом на старовинний Львів, гастрономічними смаколиками та заворожуючу музику скрипаля. Окрім цього, пропонуємо для Вас проведення на терасі кавоперерв, обідів та вечерь під час проведення конференцій, семінарів, симпозіумів та інших заходів. Щоб забронювати терасу, звертайтесь за тел.+380322 35 06 65 або +38097 970 02 20

Способи оплати: