FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Львов гостиницы цены недорого

Если спросить туристов, которые часто посещают Львов, какой гостинице они отдают предпочтение, то большая их часть укажет на гостиницу «Rius». И это вполне логично, ведь эта львовская гостиница давно славится своим гостеприимством, шикарными  номерами, а также вполне доступными ценами.

К услугам всех гостей персонал гостиницы «Rius» могут предложить комфортные номера таких категорий: одно-, двухместные стандарты, комфорт, полулюкс, люкс, а также семейный. Все они содержат в себе неповторимый стиль и дизайн, а также комфортабельность, которая должна быть присуща современной жизни.

Чем же еще так привлекает эта гостиница своих посетителей – это тем, что на первом этаже рядом с лобихоллом находится единственный во Львове уникальный итальянский ресторан «VAPIANO». Выделим, что для рынка Львова и Украины этот ресторанявляется совершенно новым брендом. Хотите узнать еще больше информации об отеле – заходите на сайт rius-hotel.lviv.ua

← ВСІ НОВИНИ

Ми знаємо,що Львів відкривається з першої поїздки. Але місто має неймовірний шарм і манить туристів все більше і більше. Тому впевнені, що екскурсія містом, навіть для самих частих гостей міста, буде чудовим подарунком. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю, індивідуальна екскурсія Львовом для Вас у подарунок. Лише уточніть зручний для Вас час і закоханий в місто, цікавий оповідач-гід буде чекати в лобі готелю.

Ми вважаємо, що кожен турист та гість готелю RIUS має право на своє ідеально фото у Львові. І саме тому, при бронюванні номеру на сайті або на рецепції готелю від трьох діб, Ви отримуєте 30-ти хвилинну фотосесію в подарунок. Від Вас потрібен лише хороший настрій і посмішка, а RIUS попіклується про все решта. І звичайно для тих хто захопився і вже уявив себе моделями фотопроекту журналу Vogue, у Вас буду можливість продовжити фотосесію за додаткову плату. І до речі, до усіх бронювань додаємо можливість раннього заїзду або пізнього виїзду безкоштовно (при наявності вільних номерів).

А як щодо душевної італійської вечері під зірковим небом Львова на терасі готелю RIUS лише для Вас?! Здається що звучить як щось неймовірне, але ми скажемо Вам одне - це реально зробити. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю - на Вас чекає ідеальна пропозиція від «союзу професіоналів». Готель RIUS відчинить спеціально для Вас двері своєї закритої тераси, а ресторан Vapiano приготує ідеальну вечерю за спеціальною ціною 599 грн. Ми впевнені, бажання загадані в цей вечір - обов’язково збуваються. А ще натякнемо Вам мужчини, по секрету, це ідеальні час та місце для освідчення.

Способи оплати: