FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Сайты гостиниц Львова

Город Львов всегда рад встречать гостей. Этот европейский город Украины имеет много уникальных достопримечательностей, неповторимых старинных улиц, а такжеочень гостеприимных жителей. В глобальной сети имеется большой перечень отелей, но как же найтисамую лучшуюгостиницу по демократичной стоимостии с хорошими условиями проживания? Большинство посетителей Львова, которые хотят, чтобы их отдыхв городе был незабываемым и комфортным, бронируют номера в лучшем отеле – отеле «Rius».

Стоит выделить, что уникальность этой гостиницызаключается не только в очень удобном расположении, но и также в его культурном окружении. Гостиница «Rius» находится в центральной части исторического города и в шаговой доступности от украинской жемчужины архитектуры – Львовского Национального оперного театра.

Кроме этого отель «Rius» предлагает всем своим посетителям и дополнительные услуги. Так, например, в гостинице имеется отличный ресторан, собственный паркинг, велосипедная стоянка. Больше информации о гостинице вы найдете на сайте отеля rius-hotel.lviv.ua

← ВСІ НОВИНИ

Ми знаємо,що Львів відкривається з першої поїздки. Але місто має неймовірний шарм і манить туристів все більше і більше. Тому впевнені, що екскурсія містом, навіть для самих частих гостей міста, буде чудовим подарунком. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю, індивідуальна екскурсія Львовом для Вас у подарунок. Лише уточніть зручний для Вас час і закоханий в місто, цікавий оповідач-гід буде чекати в лобі готелю.

Ми вважаємо, що кожен турист та гість готелю RIUS має право на своє ідеально фото у Львові. І саме тому, при бронюванні номеру на сайті або на рецепції готелю від трьох діб, Ви отримуєте 30-ти хвилинну фотосесію в подарунок. Від Вас потрібен лише хороший настрій і посмішка, а RIUS попіклується про все решта. І звичайно для тих хто захопився і вже уявив себе моделями фотопроекту журналу Vogue, у Вас буду можливість продовжити фотосесію за додаткову плату. І до речі, до усіх бронювань додаємо можливість раннього заїзду або пізнього виїзду безкоштовно (при наявності вільних номерів).

А як щодо душевної італійської вечері під зірковим небом Львова на терасі готелю RIUS лише для Вас?! Здається що звучить як щось неймовірне, але ми скажемо Вам одне - це реально зробити. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю - на Вас чекає ідеальна пропозиція від «союзу професіоналів». Готель RIUS відчинить спеціально для Вас двері своєї закритої тераси, а ресторан Vapiano приготує ідеальну вечерю за спеціальною ціною 599 грн. Ми впевнені, бажання загадані в цей вечір - обов’язково збуваються. А ще натякнемо Вам мужчини, по секрету, це ідеальні час та місце для освідчення.

Способи оплати: