FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Сайты гостиниц Львова

Город Львов всегда рад встречать гостей. Этот европейский город Украины имеет много уникальных достопримечательностей, неповторимых старинных улиц, а такжеочень гостеприимных жителей. В глобальной сети имеется большой перечень отелей, но как же найтисамую лучшуюгостиницу по демократичной стоимостии с хорошими условиями проживания? Большинство посетителей Львова, которые хотят, чтобы их отдыхв городе был незабываемым и комфортным, бронируют номера в лучшем отеле – отеле «Rius».

Стоит выделить, что уникальность этой гостиницызаключается не только в очень удобном расположении, но и также в его культурном окружении. Гостиница «Rius» находится в центральной части исторического города и в шаговой доступности от украинской жемчужины архитектуры – Львовского Национального оперного театра.

Кроме этого отель «Rius» предлагает всем своим посетителям и дополнительные услуги. Так, например, в гостинице имеется отличный ресторан, собственный паркинг, велосипедная стоянка. Больше информации о гостинице вы найдете на сайте отеля rius-hotel.lviv.ua

← ВСІ НОВИНИ

In vino veritas!

6-8 вересня відбудеться ІІ щорічний Львівський фестиваль винограду та вина.У програмі пізнавальні заходи на тему виноградарства, майстер-класи з виготовлення вина, конкурси, виступи творчих колективів та приготування страв української кухні.

Літо закінчується, а ціни продовжують відпочивати!

Давно мріяли про Львів? Шаленієте від нашого міста та хотіли б відвідати його бодай ще раз? Не відкладайте бажання на потім! Вересень буде насичений різноманітними заходами. Дні європейської спадщини та традиційний фестиваль кави, Екофорум та 26-й форум видавців, IT конференція та міжнародний театральний фестиваль. Прогуляйтесь вузькими вулицями стародавнього міста, які огорнуть Вас ароматом кави та шоколаду, як теплою ковдрою. Відчуйте прохолоду у затінках чудових парків та отримайте насолоду від занурення в культурне та світське життя міста, яке не затихає з настанням ночі. Обирайте, що Вам до душі та не зволікайте з бронюванням! Даруємо 10% знижки на вересень при умові бронювання через рецепцію готелю або на офіційному сайті.

Незабутній вечір на терасі РІУСУ!

У Вас романтичне побачення? Бажаєте зробити коханій людині незабутній подарунок? Ідеальним місцем для цього стане тераса готелю RIUS з чудовим краєвидом на старовинний Львів, гастрономічними смаколиками та заворожуючу музику скрипаля. Окрім цього, пропонуємо для Вас проведення на терасі кавоперерв, обідів та вечерь під час проведення конференцій, семінарів, симпозіумів та інших заходів. Щоб забронювати терасу, звертайтесь за тел.+380322 35 06 65 або +38097 970 02 20

Способи оплати: