FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Сайты гостиниц Львова

Город Львов всегда рад встречать гостей. Этот европейский город Украины имеет много уникальных достопримечательностей, неповторимых старинных улиц, а такжеочень гостеприимных жителей. В глобальной сети имеется большой перечень отелей, но как же найтисамую лучшуюгостиницу по демократичной стоимостии с хорошими условиями проживания? Большинство посетителей Львова, которые хотят, чтобы их отдыхв городе был незабываемым и комфортным, бронируют номера в лучшем отеле – отеле «Rius».

Стоит выделить, что уникальность этой гостиницызаключается не только в очень удобном расположении, но и также в его культурном окружении. Гостиница «Rius» находится в центральной части исторического города и в шаговой доступности от украинской жемчужины архитектуры – Львовского Национального оперного театра.

Кроме этого отель «Rius» предлагает всем своим посетителям и дополнительные услуги. Так, например, в гостинице имеется отличный ресторан, собственный паркинг, велосипедная стоянка. Больше информации о гостинице вы найдете на сайте отеля rius-hotel.lviv.ua

← ВСІ НОВИНИ

День незалежності у місті Лева

А Ви їдете до Львова на День Нежалежності? Пропонуємо останні дні літа провести і відсвяткувати в місті Лева. Не даремно Львів готує чудову програму, а готель Rius дарує приємні знижки. В період 20.08-26.08 включно пропонуємо проживання на 4 (чотири) ночі за ціною 3 (трьох) в номерах усіх категорій. А також пропонуємо розміщення дітей на додатковому ліжку (без урахування сніданку) з батьками безкоштовно. Ви обовязково наберетесь сил для нових звершень- це Вам гарантуємо ми, готель Rius. Приїжджайте до Львова, номерів вистарчить для усіх. Бронювання номерів по номеру тел. +38 0979700220 та електронною адресою info@rius-hotel.lviv.ua

Ми знаємо,що Львів відкривається з першої поїздки. Але місто має неймовірний шарм і манить туристів все більше і більше. Тому впевнені, що екскурсія містом, навіть для самих частих гостей міста, буде чудовим подарунком. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю, індивідуальна екскурсія Львовом для Вас у подарунок. Лише уточніть зручний для Вас час і закоханий в місто, цікавий оповідач-гід буде чекати в лобі готелю.

Ми вважаємо, що кожен турист та гість готелю RIUS має право на своє ідеально фото у Львові. І саме тому, при бронюванні номеру на сайті або на рецепції готелю від трьох діб, Ви отримуєте 30-ти хвилинну фотосесію в подарунок. Від Вас потрібен лише хороший настрій і посмішка, а RIUS попіклується про все решта. І звичайно для тих хто захопився і вже уявив себе моделями фотопроекту журналу Vogue, у Вас буду можливість продовжити фотосесію за додаткову плату. І до речі, до усіх бронювань додаємо можливість раннього заїзду або пізнього виїзду безкоштовно (при наявності вільних номерів).

Способи оплати: