FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Гостиницы Львова цены

Роскошная гостиница «Rius» получила отличное месторасположение среди других достопримечательностей Львова.Так, она расположена шаговой доступности от площади «Рынок» и  одной из наибольших львовских достопримечательностей- Оперного театра.

Всем своим посетителям отель «Rius» предлагает посетить уникальный итальянский ресторан, который не так давно открылся. Его уникальность заключается в том, что это единственный ресторан подобного типа в Украине и в нем работают настоящие итальянские шеф-повара.

Если вы планируете проводить корпоративноемероприятие или конференцию, то к вашим услугам ресторан предлагает конференц-зал на 60 человек с банкетной зоной.Стоит выделить, что также к услугам клиентов будет предоставлена вся необходимаяцифровая и компьютерная техника, а также высокоскоростной доступ к интернету.

Если у вас остались вопросы, то вы сможете их задать персоналу отеля по телефонам указанным на сайте rius-hotel.lviv.ua

← ВСІ НОВИНИ

День незалежності у місті Лева

А Ви їдете до Львова на День Нежалежності? Пропонуємо останні дні літа провести і відсвяткувати в місті Лева. Не даремно Львів готує чудову програму, а готель Rius дарує приємні знижки. В період 20.08-26.08 включно пропонуємо проживання на 4 (чотири) ночі за ціною 3 (трьох) в номерах усіх категорій. А також пропонуємо розміщення дітей на додатковому ліжку (без урахування сніданку) з батьками безкоштовно. Ви обовязково наберетесь сил для нових звершень- це Вам гарантуємо ми, готель Rius. Приїжджайте до Львова, номерів вистарчить для усіх. Бронювання номерів по номеру тел. +38 0979700220 та електронною адресою info@rius-hotel.lviv.ua

Ми знаємо,що Львів відкривається з першої поїздки. Але місто має неймовірний шарм і манить туристів все більше і більше. Тому впевнені, що екскурсія містом, навіть для самих частих гостей міста, буде чудовим подарунком. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю, індивідуальна екскурсія Львовом для Вас у подарунок. Лише уточніть зручний для Вас час і закоханий в місто, цікавий оповідач-гід буде чекати в лобі готелю.

Ми вважаємо, що кожен турист та гість готелю RIUS має право на своє ідеально фото у Львові. І саме тому, при бронюванні номеру на сайті або на рецепції готелю від трьох діб, Ви отримуєте 30-ти хвилинну фотосесію в подарунок. Від Вас потрібен лише хороший настрій і посмішка, а RIUS попіклується про все решта. І звичайно для тих хто захопився і вже уявив себе моделями фотопроекту журналу Vogue, у Вас буду можливість продовжити фотосесію за додаткову плату. І до речі, до усіх бронювань додаємо можливість раннього заїзду або пізнього виїзду безкоштовно (при наявності вільних номерів).

Способи оплати: