FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Гостиницы Львова цены

Роскошная гостиница «Rius» получила отличное месторасположение среди других достопримечательностей Львова.Так, она расположена шаговой доступности от площади «Рынок» и  одной из наибольших львовских достопримечательностей- Оперного театра.

Всем своим посетителям отель «Rius» предлагает посетить уникальный итальянский ресторан, который не так давно открылся. Его уникальность заключается в том, что это единственный ресторан подобного типа в Украине и в нем работают настоящие итальянские шеф-повара.

Если вы планируете проводить корпоративноемероприятие или конференцию, то к вашим услугам ресторан предлагает конференц-зал на 60 человек с банкетной зоной.Стоит выделить, что также к услугам клиентов будет предоставлена вся необходимаяцифровая и компьютерная техника, а также высокоскоростной доступ к интернету.

Если у вас остались вопросы, то вы сможете их задать персоналу отеля по телефонам указанным на сайте rius-hotel.lviv.ua

← ВСІ НОВИНИ

Ми знаємо,що Львів відкривається з першої поїздки. Але місто має неймовірний шарм і манить туристів все більше і більше. Тому впевнені, що екскурсія містом, навіть для самих частих гостей міста, буде чудовим подарунком. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю, індивідуальна екскурсія Львовом для Вас у подарунок. Лише уточніть зручний для Вас час і закоханий в місто, цікавий оповідач-гід буде чекати в лобі готелю.

Ми вважаємо, що кожен турист та гість готелю RIUS має право на своє ідеально фото у Львові. І саме тому, при бронюванні номеру на сайті або на рецепції готелю від трьох діб, Ви отримуєте 30-ти хвилинну фотосесію в подарунок. Від Вас потрібен лише хороший настрій і посмішка, а RIUS попіклується про все решта. І звичайно для тих хто захопився і вже уявив себе моделями фотопроекту журналу Vogue, у Вас буду можливість продовжити фотосесію за додаткову плату. І до речі, до усіх бронювань додаємо можливість раннього заїзду або пізнього виїзду безкоштовно (при наявності вільних номерів).

А як щодо душевної італійської вечері під зірковим небом Львова на терасі готелю RIUS лише для Вас?! Здається що звучить як щось неймовірне, але ми скажемо Вам одне - це реально зробити. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю - на Вас чекає ідеальна пропозиція від «союзу професіоналів». Готель RIUS відчинить спеціально для Вас двері своєї закритої тераси, а ресторан Vapiano приготує ідеальну вечерю за спеціальною ціною 599 грн. Ми впевнені, бажання загадані в цей вечір - обов’язково збуваються. А ще натякнемо Вам мужчини, по секрету, це ідеальні час та місце для освідчення.

Способи оплати: