FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Где остановиться во Львове

Львов – это один из самых старых исторических городов Украины, в этом городе хоть раз в жизни, должен побывать каждый человек. Если вы в ближайшее время собираетесь поехать во Львов, то вам необходимо определится с местом, где можно остановиться.

Гостиниц и хостелов в городе достаточно много. Однако если вас необходим такойотель, которыйрасположен в центре Львова, с приемлемыми ценами, хорошей кухней и с выходом окон на лучшие места города. Всеми этими характеристиками обладает самый популярный отель во Львове «RIUS», лучшего отеля для отдыха вам не найти.

Нужно отметить, что даже самые опытные туристы, которые побывали во многих отелях не только страны, но и мира, считают гостиницуRiusсамой комфортной и удобной. В ней работает квалифицированный персонал, который знает, что важно для постояльцев. Здесь вы будете постоянно чувствовать заботу. В распоряжении персонала паркинг, мини-бар, интернет, спутниковое телевидение и другие услуги. И все это за умеренную плату.

← ВСІ НОВИНИ

In vino veritas!

6-8 вересня відбудеться ІІ щорічний Львівський фестиваль винограду та вина.У програмі пізнавальні заходи на тему виноградарства, майстер-класи з виготовлення вина, конкурси, виступи творчих колективів та приготування страв української кухні.

Літо закінчується, а ціни продовжують відпочивати!

Давно мріяли про Львів? Шаленієте від нашого міста та хотіли б відвідати його бодай ще раз? Не відкладайте бажання на потім! Вересень буде насичений різноманітними заходами. Дні європейської спадщини та традиційний фестиваль кави, Екофорум та 26-й форум видавців, IT конференція та міжнародний театральний фестиваль. Прогуляйтесь вузькими вулицями стародавнього міста, які огорнуть Вас ароматом кави та шоколаду, як теплою ковдрою. Відчуйте прохолоду у затінках чудових парків та отримайте насолоду від занурення в культурне та світське життя міста, яке не затихає з настанням ночі. Обирайте, що Вам до душі та не зволікайте з бронюванням! Даруємо 10% знижки на вересень при умові бронювання через рецепцію готелю або на офіційному сайті.

Незабутній вечір на терасі РІУСУ!

У Вас романтичне побачення? Бажаєте зробити коханій людині незабутній подарунок? Ідеальним місцем для цього стане тераса готелю RIUS з чудовим краєвидом на старовинний Львів, гастрономічними смаколиками та заворожуючу музику скрипаля. Окрім цього, пропонуємо для Вас проведення на терасі кавоперерв, обідів та вечерь під час проведення конференцій, семінарів, симпозіумів та інших заходів. Щоб забронювати терасу, звертайтесь за тел.+380322 35 06 65 або +38097 970 02 20

Способи оплати: