FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Новини

Где остановиться во Львове

Львов – это один из самых старых исторических городов Украины, в этом городе хоть раз в жизни, должен побывать каждый человек. Если вы в ближайшее время собираетесь поехать во Львов, то вам необходимо определится с местом, где можно остановиться.

Гостиниц и хостелов в городе достаточно много. Однако если вас необходим такойотель, которыйрасположен в центре Львова, с приемлемыми ценами, хорошей кухней и с выходом окон на лучшие места города. Всеми этими характеристиками обладает самый популярный отель во Львове «RIUS», лучшего отеля для отдыха вам не найти.

Нужно отметить, что даже самые опытные туристы, которые побывали во многих отелях не только страны, но и мира, считают гостиницуRiusсамой комфортной и удобной. В ней работает квалифицированный персонал, который знает, что важно для постояльцев. Здесь вы будете постоянно чувствовать заботу. В распоряжении персонала паркинг, мини-бар, интернет, спутниковое телевидение и другие услуги. И все это за умеренную плату.

← ВСІ НОВИНИ

День незалежності у місті Лева

А Ви їдете до Львова на День Нежалежності? Пропонуємо останні дні літа провести і відсвяткувати в місті Лева. Не даремно Львів готує чудову програму, а готель Rius дарує приємні знижки. В період 20.08-26.08 включно пропонуємо проживання на 4 (чотири) ночі за ціною 3 (трьох) в номерах усіх категорій. А також пропонуємо розміщення дітей на додатковому ліжку (без урахування сніданку) з батьками безкоштовно. Ви обовязково наберетесь сил для нових звершень- це Вам гарантуємо ми, готель Rius. Приїжджайте до Львова, номерів вистарчить для усіх. Бронювання номерів по номеру тел. +38 0979700220 та електронною адресою info@rius-hotel.lviv.ua

Ми знаємо,що Львів відкривається з першої поїздки. Але місто має неймовірний шарм і манить туристів все більше і більше. Тому впевнені, що екскурсія містом, навіть для самих частих гостей міста, буде чудовим подарунком. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю, індивідуальна екскурсія Львовом для Вас у подарунок. Лише уточніть зручний для Вас час і закоханий в місто, цікавий оповідач-гід буде чекати в лобі готелю.

Ми вважаємо, що кожен турист та гість готелю RIUS має право на своє ідеально фото у Львові. І саме тому, при бронюванні номеру на сайті або на рецепції готелю від трьох діб, Ви отримуєте 30-ти хвилинну фотосесію в подарунок. Від Вас потрібен лише хороший настрій і посмішка, а RIUS попіклується про все решта. І звичайно для тих хто захопився і вже уявив себе моделями фотопроекту журналу Vogue, у Вас буду можливість продовжити фотосесію за додаткову плату. І до речі, до усіх бронювань додаємо можливість раннього заїзду або пізнього виїзду безкоштовно (при наявності вільних номерів).

Способи оплати: