FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

ТОП-4 пам'ятки Львова

Львів - це історичний центр Західної України. У кожному куточку тут панує атмосфера середньовічного міста. Старовинні споруди, вузькі вулички з бруківки, романтичні затишні кафе роблять це місто незвичайним та цікавим. Пропонуємо розглянути кілька популярних місць, де обов'язково варто побувати кожному туристу.

Площа Ринок

Розташована в центральній частині старого міста. Практично кожна будівля тут - це культурна і архітектурна пам'ятка. У стародавні часи на майданчику був розміщений базар, де купували товар іноземні й українські купці. На цьому місці святкували різні масові заходи, а також оголошувалися важливі рішення влади.

Дійти від готелю "Ріус" до площі Ринок можна за 10 хвилин прогулянковим кроком. По вулиці Академіка Гнатюка перейти через проспект Свободи, далі, на вулиці Беринди, повернути ліворуч, і йти вздовж вулиці в сторону міськради.

Львівська Ратуша

Міська Ратуша була зведена в середині 30-х років XIX століття. Пам'ятник архітектури розташований на площі Ринок. Туристи можуть відвідати вежу та її оглядовий майданчик, звідки відкривається дивовижний краєвид на стародавнє місто.

Як дістатися автомобілем:

 

Оперний театр

Найкраще місце для шанувальників театрального й оперного мистецтва. Архітектурна прикраса міста Львів: розкішний вигляд, картини знаменитих художників, декоровані золотом, численні скульптури. Крім культурного відпочинку, Львівська опера - це прекрасна локація для фотографій.

Будівля опери розміщена в кінці проспекту Свободи, тому його дуже просто знайти. Готельний комплекс "Ріус" - всього в 5 хвилинах. У мережі можна подивитися детальний маршрут.

Палац Потоцьких

Споруда була побудована в кінці 19 століття французьким та польським архітекторами - Людвігом де Верні та Юліаном Цибульським. Розкішний зразок барокового класицизму належав польському графу Потоцькому. Тут поєднується витонченість, елегантна простота і велич.

Розташований унікальний замок в 1 км від готелю "Ріус", по вулиці Миколи Коперника, орієнтир - кінотеатр "Коперник".

День незалежності у місті Лева

А Ви їдете до Львова на День Нежалежності? Пропонуємо останні дні літа провести і відсвяткувати в місті Лева. Не даремно Львів готує чудову програму, а готель Rius дарує приємні знижки. В період 20.08-26.08 включно пропонуємо проживання на 4 (чотири) ночі за ціною 3 (трьох) в номерах усіх категорій. А також пропонуємо розміщення дітей на додатковому ліжку (без урахування сніданку) з батьками безкоштовно. Ви обовязково наберетесь сил для нових звершень- це Вам гарантуємо ми, готель Rius. Приїжджайте до Львова, номерів вистарчить для усіх. Бронювання номерів по номеру тел. +38 0979700220 та електронною адресою info@rius-hotel.lviv.ua

Способи оплати: