FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Кращі конференц-зали у Львові

Конференція — це завжди збори певної кількості людей, число яких може коливатися в більшій чи меншій мірі. Для проведення заходів бажано, щоб дістатися до місця зустрічі було легко і без труднощів. Ідеальним варіантом є приміщення, розташоване біля хорошої транспортної розв'язки. Найкращий варіант, який підходить під цей опис — центр Львова. У нашому готелі "Ріус", яка розташована в самому центрі Львова, організатори можуть вибрати собі 2 варіанти зали - великий і маленький. Збори можуть бути наступного формату: конференції, семінари, тренінги, ділові зустрічі, презентації та інше.

Де орендувати конференц-зал у Львові?

Щоб вибрати приміщення і провести конференцію в ньому, необхідно взяти до уваги ряд якостей:

  1. Мультимедійний проектор;
  2. Високоякісне звукове обладнання;
  3. Моторизований екран;
  4. Дошка "Flipchart";
  5. Двостороння мобільна дошка;
  6. Універсальний пульт управління презентацією;
  7. Бездротові мікрофони;
  8. Доступ до швидкісного Wi-Fi і провідного інтернету.

Оренда залу для конференції у Львові по електронній адресі — info@rius-hotel.lviv.ua або зателефонуйте за номерами телефонів - +380 32 235 06 60 або +380 97 970 02 20. Навчені менеджери вам все з радістю підкажуть.

День незалежності у місті Лева

А Ви їдете до Львова на День Нежалежності? Пропонуємо останні дні літа провести і відсвяткувати в місті Лева. Не даремно Львів готує чудову програму, а готель Rius дарує приємні знижки. В період 20.08-26.08 включно пропонуємо проживання на 4 (чотири) ночі за ціною 3 (трьох) в номерах усіх категорій. А також пропонуємо розміщення дітей на додатковому ліжку (без урахування сніданку) з батьками безкоштовно. Ви обовязково наберетесь сил для нових звершень- це Вам гарантуємо ми, готель Rius. Приїжджайте до Львова, номерів вистарчить для усіх. Бронювання номерів по номеру тел. +38 0979700220 та електронною адресою info@rius-hotel.lviv.ua

Способи оплати: