FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Готель і хостел: у чому різниця, як вибрати

Вирушаючи в поїздку, важливо вирішити питання з проживанням - готель або хостел. І хоча ці два варіанти сприймаються багатьма як одне й те ж, різниця є. Щоб її розуміти, потрібно розглянути, чим готель і хостел схожі, і у чому відмінність.

У чому різниця між готелем і хостелом

Ці варіанти нетривалого проживання передбачають надання послуг за плату. У хостелі їх менше, ніж в готелі, але в номері також можуть бути всі необхідні зручності - техніка, електроніка та ін. В готелях також є інфраструктура - парковка, басейни, ресторан, бари, конференц-зали, кімнати відпочинку, дитячі кімнати.

Також в готелі більше обслуговуючого персоналу. Окрім адміністраторів, покоївок та прибиральників, також є аніматори та обслуга інфраструктури. У хостелі небагато номерів для постояльців, тоді як готель - це цілий комплекс на 50 і більше апартаментів. У зв'язку з перерахованим, хостели дешевші, ніж готелі, і мають менший спектр послуг, що надаються.

Найбільш бюджетний варіант – проживання у хостелі в загальному номері. Зручності (кухня, санвузли) загальні, поруч може бути розташована парковка. Якщо постоялець не надто вимогливий, то хостел, як найбільш дешевий варіант, відмінно підходить для короткочасного проживання.

Чи варто поселитися в дешевому готелі

Все залежить від цілей подорожі. Для сімейного відпочинку краще все ж переплатити, і оселитися в більш комфортабельному номері. Тим більше, якщо є діти. Якщо ж на першому місці відвідування туристичних місць, і ви не плануєте довго перебувати в готелі, то є сенс брати більш бюджетний, дешевий варіант.

Якщо у вас бізнес-зустріч, конференція, то і готель повинен відповідати статусу учасника. Тому краще підшукати бізнес-готель, де є все необхідне для засідань, обговорень, тобто готель з конференц-залом, паркінгом, обслуговуючим персоналом і можливістю розміститися великій кількості людей. В такому випадку дешеві готелі та хостели не підходять.

Готелі у Львові: як вибрати вигідний варіант

Львів - туристичне місто, відоме своєю архітектурою, пам'ятниками, розвиненою ресторанною сферою. Тому, вибираючи готель, важливо обрати місце в центрі міста, в ідеалі - в Старому місті.

Готель "Ріус" знаходиться в центрі Львова, має підземний паркінг, знаходиться недалеко від ж/д-вокзалу. Більш вигідне розташування важко знайти, адже поруч:

У готелі "Ріус" є номери сімейні, для пар, великі комфортабельні апартаменти. Тут можна не тільки переночувати, а й зупинитися на більш тривалий період. Наприклад, на час бізнес-конференції чи відпустки.

Наш готель у Львові відповідає запитам відвідувачів - якщо ви приїхали відпочити, то розташування в центрі дозволить побачити максимум пам'яток. Якщо по роботі - у нас є два зали для бізнес-зустрічей, конференцій та інших заходів.

Способи оплати: