FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Міні-готель: що це, чим відрізняється від мережевого готелю

Чим відрізняється міні-готель від мережевого? Крім відомої туристам назви, мережеві готелі, як правило, виконані в пізнаваному дизайні, розташовуються в центрі міста, надають ексклюзивні послуги і головна їх відмінність - більше 50 номерів. У той час, як в міні готелі від 10 до 50 номерів для постояльців.

Особливості невеликих готелів

Міні готелі також мають ряд особливостей:

Звичайно, якщо послуг в маленькому готелі багато, то і ціна буде вище, але постоялець, як мінімум, не переплачує за гучне ім'я, бренд.

Переваги готелів з невеликою кількістю номерів

Багато туристів надають перевагу міні-готелям із-за їхньої компактності, меншого масштабу. Як наслідок - менше постояльців і взагалі сторонніх людей, що сприяє якісному, спокійному відпочинку. Які явні плюси невеликих комплексів:

В цілому, якщо підсумувати, то міні готель - це комфортний і недорогий варіант розміщення для людей, які не люблять великих скупчень туристів.

Бізнес-готель "Ріус" або міні-готель

Якщо ви хочете просто спокійно відпочити десь на околиці міста, то міні-готель - ваш варіант. Як альтернатива - "Ріус" в центрі Львова. Є підземний паркінг, конференц-зали - відмінне місце для бізнес-зустрічей і масових заходів ділового характеру. Наш бізнес-готель знаходиться в старій частині міста, тому від "Ріус" до пам'ятних місць, пам'ятників - рукою подати. Тут багато варіантів розміщення (апартаменти, люкс-номера, сімейні), це чудовий варіант, якщо треба провести велику конференцію - для цього є технічна база і персонал.

Ми знаємо,що Львів відкривається з першої поїздки. Але місто має неймовірний шарм і манить туристів все більше і більше. Тому впевнені, що екскурсія містом, навіть для самих частих гостей міста, буде чудовим подарунком. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю, індивідуальна екскурсія Львовом для Вас у подарунок. Лише уточніть зручний для Вас час і закоханий в місто, цікавий оповідач-гід буде чекати в лобі готелю.

Ми вважаємо, що кожен турист та гість готелю RIUS має право на своє ідеально фото у Львові. І саме тому, при бронюванні номеру на сайті або на рецепції готелю від трьох діб, Ви отримуєте 30-ти хвилинну фотосесію в подарунок. Від Вас потрібен лише хороший настрій і посмішка, а RIUS попіклується про все решта. І звичайно для тих хто захопився і вже уявив себе моделями фотопроекту журналу Vogue, у Вас буду можливість продовжити фотосесію за додаткову плату. І до речі, до усіх бронювань додаємо можливість раннього заїзду або пізнього виїзду безкоштовно (при наявності вільних номерів).

А як щодо душевної італійської вечері під зірковим небом Львова на терасі готелю RIUS лише для Вас?! Здається що звучить як щось неймовірне, але ми скажемо Вам одне - це реально зробити. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю - на Вас чекає ідеальна пропозиція від «союзу професіоналів». Готель RIUS відчинить спеціально для Вас двері своєї закритої тераси, а ресторан Vapiano приготує ідеальну вечерю за спеціальною ціною 599 грн. Ми впевнені, бажання загадані в цей вечір - обов’язково збуваються. А ще натякнемо Вам мужчини, по секрету, це ідеальні час та місце для освідчення.

Способи оплати: