FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Львів і мода

Вітчизняна індустрія моди не стоїть на місці і розвивається так само стрімко, як і світова. При цьому молоді українські дизайнери не поступаються винахідливістю і талантом своїм більш відомим європейським колегам. Що неодноразово демонстрували на масштабних міжнародних фешн-показах.

До того ж відсоток українців, які стежать за модними віяннями і трендами, дедалі збільшується. Адже у сучасному світі виглядати гарно і стильно, як не крути, - надважливо. Від зовнішнього вигляду, іміджу та самопрезентації людини нерідко може залежати її кар’єра чи успіх в інших сферах життя.

Тому для того, щоб українська fashion-індустрія не пасла задніх, а маловідомі дизайнери, бренди і моделі-початківці мали змогу заявити про себе, і був створений захід Ukrainian Fashion Week (Український тиждень моди). У рамках цієї події проводиться локальний проект - Lviv Fashion Week.

Ukrainian Fashion Week - з чого все починалось

Український тиждень моди - це головна fashion-подія в нашій країні. Цей захід проходить двічі на рік: весною і восени. І збирає близько 50 тисяч учасників, серед яких більш ніж 200 акредитованих українських та іноземних ЗМІ, фотографів, блогерів, а також понад 15 тисяч гостей.

Щодо історії Українського тижня моди, то вона розпочалась ще у листопаді 1997 році. Тоді це була перша на території Східної Європи подія такого масштабу, що відповідала всім міжнародним стандартам проведення модних показів.

До 2005 року цей модний захід мав ще одну назву - Тиждень прет-а-порте «Сезони моди». Що означає, що на показах демонструється одяг стандартних розмірів, розрахований на широке коло споживачів.

Чим прикметний Львівський тиждень моди?

З 2008 року сезонні покази мод почали влаштовувати не лише у Києві, але й у Львові. Сьогодні Lviv Fashion Week – це знаковий захід, який відвідують понад 12 тисяч осіб з різних куточків світу, що так чи інакше причетні до фешн і б'юті-індустрії.

Тому Львівський тиждень моди - це чудова платформа для нетворкінгу, іншими словами – для корисних і взаємовигідних знайомств. А для дизайнерів – це відмінна можливість представити свій бренд чи нову колекцію одягу, отримати купу схвальних відгуків, приплив шанувальників і клієнтів.

Також цей захід сприяє тому, що в українській модній спільноті постійно з’являються нові обличчя та відкриваються молоді таланти. Так, на модному тижні зазвичай представлено до 50 брендів з сезонними колекціями ready-to-wear (моделі готового одягу, призначені для масового виробництва).

Як потрапити на Lviv Fashion Week?

Тиждень моди у Львові – це не лише показ сезонних колекцій одягу на подіумі, але і його демонстрації у форматі презентацій, що відбуваються на окремих локаціях у центрі міста, і носять більш неформальний характер. Більше того, Lviv Fashion Week – це про моду у різних формах її представлення, включаючи і освітньо-просвітницьку. Так, протягом тижня відомі засновники брендів проводять лекції, присвячені актуальним і водночас непростим питанням fashion-індустрії. Також нерідко відбуваються майстер-класи і презентації книг, що стосуються світу моди.

Потрапити на Lviv Fashion Week можуть:

Де поселитись у Львові?

Якщо ви плануєте відвідати Львівський тиждень моди, який в осінній сезон традиційно проходить у жовтні, то рекомендуємо вам обрати готель, який знаходиться у центрі міста. Адже локації для проведення показів, презентацій, лекцій та інших заходів завжди обираються у центральній частині Львова. Так, щоб усім учасникам та іноземним гостям тижня моди було зручно дістатися до місця проведення.

Одним з найкращих готелів, розташованих в історичному центрі міста, визнано готель «RIUS». Він знаходиться на вул. Гнатюка, 12А, недалеко від головного залізничного вокзалу та міжнародного аеропорту «Львів». До того ж він оточений великою кількістю визначних архітектурних пам’яток, авторських кав’ярень, торгових центрів, дизайнерських магазинів і шоурумів.

У «Ріусі» на вас чекають комфортабельні номери з чудовим видом на старовинні львівські вулички, висококласний сервіс, ресторан при готелі з найсмачнішою кухнею та цілодобовий лобі-бар. Тому, не сумнівайтесь, ваш відпочинок тут буде надзвичайно комфортним, неповторним та наповненим лише приємними враженнями.

Замовити готельний номер можна за телефоном: +38 097 970 02 20 або через інтернет, заповнивши на офіційному сайті готелю - rius-hotel.lviv.ua просту онлайн-форму. На вибір гостей представлені такі види номерів:

Способи оплати: