FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Найкращі ресторани Львова

Львів – особливе місто, що може зацікавити не лише своєю старовинною архітектурою та багатою історією, але й надзвичайно розвиненою ресторанною культурою. Львівські ресторани славляться багатством меню, вишуканим і оригінальним інтер’єром, неповторною атмосферою та найлюб’язнішим обслуговуючим персоналом.

В цьому місті прийом їжі – справжній ритуал, де ресторани, стилізовані під музеї чи книгарні, рясніють всеможливими цікавинками та незвичайним декором. Також не можна не згадати про традиційну візитівку та своєрідний бренд Львова – каву, яку тут страшенно люблять та готують краще, ніж будь-де.

Топ-5 ресторанів Львова, які варто відвідати кожному

Криївка

«Криївка» - унікальний ресторан-кнайпа, аналогів якому немає не лише в Україні, але й в усьому світі. Адже його інтер’єр знайомить гостей з однією з важливих сторінок в історії нашої держави – діяльністю УПА в часи Другої світової війни. Свою назву заклад отримав не просто так. Адже приміщення ресторану має вигляд польової криївки - військово-оборонної споруди Української повстанської армії, що розташовувалась під землею. До того ж, стилістику закладу дотримано у всьому: починаючи від розміщення «Криївки» у підвальному приміщенні і закінчуючи меню, що відповідає військовій польовій кухні.

Ресторан-кнайпа привертає увагу гостей не лише неповторним оформленням, але й різноманітними «атракціями». Серед яких: пропуск лише за спеціальним гаслом повстанців, перевірка дорослих гостей на «міцність» медовухою, «пошук москаля» тощо. Це все робить «Криївку» найвідвідуванішим закладом у Європі.

 

Мазох-cafe

Якщо ваше життя видається вам прісним, не вистачає гострих відчуттів та хочеться спробувати чогось пікантного, завітайте до тематичного БДСМ-кафе «Мазох». Це специфічно вибухова суміш еротики, вишуканої їжі та літературно-просвітительських ноток. Тут вас не лише смачно нагодують, але й добряче відшмагають, про що ви ой-йой-йой як ще довго згадуватимете.

Присвячений «батькові» мазохізму - письменнику-новелісту Леопольду фон Захер-Мазоху, кафе-бар заслуговує уваги не лише активних поціновувачів цієї культури, але і всіх «простих смертних», які не цураються відкривати для себе щось нове. Крім того, заклад не відстає від туристичного життя Львова, адже тут нерідко проводяться різноманітні тематичні вечори та презентації книг.

 

Гасова Лямпа

Ресторація-музей «Гасова Лямпа» - це дуже вдале поєднання закладу харчування та музею, де гості мають можливість не лише ситно попоїсти, але й зануритись в історію та атмосферу Львову другої половини XIX ст. Саме тут, у будинку, де розміщений ресторан, у 1853 році місцевими аптекарями Яном Зегом та Ігнацієм Лукасевичем було винайдено гасову лампу. Це відкриття суттєво вплинуло на тогочасне життя, зробивши його набагато комфортнішим. А сам винахід почав широко застосовуватись у багатьох країнах світу.

У приміщенні ресторації налічується більше 500 екземплярів різноманітних гасових ламп, всеможливих кольорів та дизайну. Крім того, «Гасова Лямпа» відома своєю особливою подачею напоїв. Так, офіціанти замість келихів та чарок, приносять пиво, наливки та інші алкогольні напої в лабораторних колбах та мензурках. Іноді присутні можуть навіть стати свідками справжнього піротехнічного шоу.

 

Перша львівська грильова ресторація м'яса та справедливості

«Перша львівська грильова ресторація м'яса та справедливості» - ще один цікавий та нестандартний заклад у Львові, куди необхідно завітати кожному, хто вважає себе справжнім м’ясним гурманом. Це місце відоме не лише завдяки своїй смачній і ситній їжі, а й місцевій легенді. Подейкують, що цей заклад своїй появі завдячує останньому львівському кату. Так, тому кату, що страчував та катував людей на головній площі міста і нікому не давав пощади. Цей шановний пан змінив рід своєї діяльності та почав спеціалізуватись на м’ясі, бо хто, як не він, знається на тому.

Що стосується інтер’єру та атмосфери ресторану, то це місце не для слабкодухих. Адже нагадає вам середньовічну катівню, яка рясніє різноманітними знаряддями для страти та тортур. «Найманий» кат залюбки влаштує вам невеличку екскурсію ресторацією, наріже ковбасу гільйотиною та ще й може посадити в клітку. Так, що будьте обережними та слухняними гостями!

 

Найдорожча ресторація Галичини

«Найдорожча ресторація Галичини» - останній притулок для масонів, прихильників теорій змов, буржуїв-націоналістів, елітарної верстви населення і не тільки. Інтер’єр закладу стилізований під масонську ложу, в яку, за класикою жанру, веде «таємний» вхід. Раритетний автомобіль, що красується в центрі залу, портрети відомих масонів на стінах, старовинний рояль, канделябри і приглушене світло дають можливість гостям закладу відчути себе учасниками напівлегального об’єднання української інтелігенції початку ХІX ст.

Цінова політика цього закладу більш, ніж сповна виправдовує свою назву. І страви в меню із зайвими нулями вам дійсно не мерещится. Проте не варто впадати у відчай. З дисконтною карткою «Lokal» кожен може собі дозволити відвідати це екстраординарне місце. Карту можна отримати в одному із закладів, що належать мережі «холдингу емоцій !FEST», або завантаживши додаток «Локаль / Lokal» на свій смартфон та пройшовши просту реєстрацію.

Способи оплати: