FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Чому найкращі готелі Львова - в центрі міста біля вокзалу?

Якщо ви плануєте подорож до Львова або вже знаходитесь тут, проте не можете визначитись з вибором комфортного готелю, найкращим рішенням буде обрати готель, що знаходиться в центрі міста біля залізничного вокзалу. Чому вибір має впасти саме на таке розташування місця проживання? Все дуже просто.

Для більшості людей подорожі – це улюблений вид відпочинку і справжнє задоволення, яке хочеться розтягнути на якомога довше. Проте, як і будь-який вид відпочинку, він не позбавлений мінусів. Очевидно, що головним недоліком є довга виснажлива дорога, яка для деяких могла бути прокладена з іншого кінця України. Подекуди вона відбирає у туристів останні сили і бажання здійснювати тривалі піші прогулянки містом. Саме тому вибір готелю, що знаходиться у центрі туристичного міста біля залізничного вокзалу, є найраціональнішим. Адже це відразу вирішує купу проблем для мандрівника. Наприклад, не потрібно переплачувати гроші за таксі та витрачати свій дорогоцінний час на те, щоб дістатися з вокзалу до готелю з незручною локацією. Цьому сприяє і розвинена інфраструктура центру міста.

Переваги готеля в центрі Львова

Перевагами розташування готелю в центрі міста біля залізничного вокзалу також є те, що тут знаходиться багацько різноманітних кафе, ресторанів, торговельно-розважальних центрів та магазинів, без яких складно собі уявити повноцінний відпочинок. До того ж, центр міста, як правило, славиться своєю архітектурою, розташуванням тут великої кількості культурних пам’яток, музеїв, театрів та інших унікальних закладів. У святкові дні центр міста оживає по-новому. Прикрашений безліччю яскравих вогників та овіяний легкою приємною музикою, він вражає своєю урочистою атмосферою, на що хочеться дивитись знову і знову. А звідки, як не з готелю, розташованого в самісінькому центрі міста, це найліпше зробити? Крім того, як відомо, з центру міста найзручніше та найлегше дістатись в будь-яку точку міста Львова.

Обираючи готель «Ріус», ви, в першу чергу, дбаєте про свій комфорт, заощаджуєте цінний час, гроші та життєву енергію. А отже, отримуєте максимально приємний та яскравий відпочинок без зайвих турбот. Зручне місце розташування - в центрі міста біля вокзалу - це лише одна з переваг, якими наділений наш готель. Демократичні ціни, естетично привабливі і комфортабельні номери, висока якість обслуговування – це те, що ми з радістю готові запропонувати кожному нашому гостю.

День незалежності у місті Лева

А Ви їдете до Львова на День Нежалежності? Пропонуємо останні дні літа провести і відсвяткувати в місті Лева. Не даремно Львів готує чудову програму, а готель Rius дарує приємні знижки. В період 20.08-26.08 включно пропонуємо проживання на 4 (чотири) ночі за ціною 3 (трьох) в номерах усіх категорій. А також пропонуємо розміщення дітей на додатковому ліжку (без урахування сніданку) з батьками безкоштовно. Ви обовязково наберетесь сил для нових звершень- це Вам гарантуємо ми, готель Rius. Приїжджайте до Львова, номерів вистарчить для усіх. Бронювання номерів по номеру тел. +38 0979700220 та електронною адресою info@rius-hotel.lviv.ua

Способи оплати: