FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Найкращі музеї Львова. Як дістатися з готелю «Ріус»?

Музеї – одна з головних візитівок будь-якого міста світу, у тому числі старовинного міста Лева. Саме завдяки ним туристи та місцеві жителі можуть заглибитись в славетні сторінки історії, перейнятись його культурою, відчути тамтешню атмосферу і ближче познайомитись з різними витворами мистецтва: живописом, скульптурою, предметами побуту тощо. Причому кожен музей Льва - по-своєму особливий і неповторний, вражає багатством і різноманіттям експонатів та специфічною атмосферою.

Готель «Ріус» знаходиться практично у самісінькому центрі міста (вул. Гнатюка, 12А), де його зусібіч оточує велика кількість музеїв, театрів, соборів та інших визначних пам’яток Львова, розташованих неподалік. Тому можна навіть не сумніватись, що ваш відпочинок тут буде по-справжньому комфортним, насиченим і цікавим.

Топ-5 унікальних музеїв

Львова Аптека-музей «Під чорним орлом»

Історія цієї аптеки-музею налічує майже 300 років. Відкрита ще 1735 року фармацевтом Францом Вільгельмом Наторпом як військова аптека, вона ще й досі приймає гостей, але наразі функціонує як музей. Попри це всі охочі не позбавлені можливості придбати тут необхідні лікарські засоби. До того ж, музей такого типу є найбільшим в Україні (порівняно з київським музеєм-аптекою) та єдиним у всій Європі, який і досі частково працює як аптека.

В музеї представлено понад три тисячі різноманітних експонатів, які стосуються медицини та фармацевтичної справи, у тому числі посуд для зберігання медичних препаратів, різноманітне приладдя, призначене для виготовлення медикаментів, ваги для їх вимірювання тощо. Але на цьому експозиція не закінчується, оскільки крім Торгового залу, до складу музейного фонду, загальною площею більш ніж 700 м², входить також матеріальна кімната, кімната історії фармації, аптечні підвали, флігель, в якому розташована алхімічна лабораторія та бібліотека, внутрішній дворик тощо.

 

Музей скла

Музей скла – унікальне явище на теренах України, що ще більше підігріває інтерес туристів до нього. Його слід відвідати також тому, що в ньому представлені одні з найдавніших експонатів, що збереглися до наших днів, і які були виготовлені ще в 1-2 ст. н. е. Цей музей – справжня Одіссея у світ стародавнього «скляного» мистецтва, знаного в Україні понад тисячу років та іменованого гутництвом. Проте не лише поціновувачам давнини припаде до смаку музей. Оскільки тут також знаходиться велика колекція сучасних скляних композицій в кількості, що перевищує 300 одиниць, і яка постійно поповнюється новими екземплярами. Скляні посудини, різнокольорові намистинки, чудернацькі келихи, дорогоцінні сервізи – це все та багато іншого порадує око небайдужих гостей славного міста Львова.

 

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня»

Якщо ви палкий фанат пива, який не може прожити ні дня без свого улюбленого напою, то можна поклястися, що рай на Землі для вас таки справді існує, і назва йому - «Львіварня». Це найбільший на території України музей-броварня із загальною площею в 2 000 м². Інтерактивний за характером, цей незвичайний музей передбачає не лише ознайомлення з історією пивоваріння, огляд різноманітних арт-об’єктів та експонатів, але й дає можливість заглибитись у процес виготовлення знайомого всім дорослим напою, спробувати створити його новий сорт та продегустувати найкращі зразки пивоварного мистецтва.

 

Музей Арсенал

Львівський Арсенал є одним із найпопулярніших та найвідоміших місць цього міста, де варто побувати всієї сім’єю. Музей розпочав свою діяльність у 1981 році і присвячений різноманітним видам зброї. Постійна виставка історичної зброї налічує велику кількість експонатів, привезених з різних куточків усього світу, та які датуються XI – початком ХХ століття. Широка експозиція охоплює зразки холодної, вогнепальної зброї, старовинні мечі, обладунки, військове спорядження та іншу амуніцію.

Якщо у вас обмаль часу, а хочеться встигнути побувати в якомога більшій кількості львівських музеїв, то ви можете зробити це навіть не виходячи з готелю. У цьому вам допоможуть онлайн-сервіси, що запрошують відвідати 3D-віртуальну екскурсію музеєм зброї.

 

Львівська галерея мистецтв імені Бориса Возницького

Львівська галерея мистецтв – провідний та найбільший український художній музей. Колекція представлених тут експонатів налічує понад 64 тисячі екземплярів. Серед них - найкращі зразки світового (включаючи твори живопису Італії, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Франції, Австрії, Польщі тощо) та національного мистецтва, що охоплюють усі історичні періоди, починаючи від античності і закінчуючи творами сучасного мистецтва.

Навіть, якщо ви не є знавцем образотворчого мистецтва, не відрізняєте експресіонізм від імпресіонізму та не вважаєте сучасне мистецтво – мистецтвом, можете бути впевнені в тому, що Львівській галереї мистецтв імені Бориса Возницького є чим вас зацікавити. Адже не картинами єдиними славиться це місце. Тут також ви можете побачити найкращі зразки мистецтва скульптури, іконопису, декоративно-ужиткового мистецтва: гобелени, килими, церковні та світські меблі, вироби з кришталю та порцеляни тощо.

Способи оплати: