FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Недорогі готелі Львова | Rius Hotel

Львів — місто, розташоване в західній частині України, яке славиться своїми визначними пам'ятками, архітектурою та культурою. Існує маса причин відвідати батьківщину Львівської опери.

Перші два основні питання, які виникають після приїзду до Львова — це житло і, зрозуміло, плата за проживання в ньому. На щастя, для відвідувачів цього незвичайного міста, на його території розміщені недорогі готелі, що допомагають вирішити проблеми з проживанням та грошовими витратами. До цього числа відноситься наш готель "RIUS", що займає лідируючі позиції за певними параметрами, вказаними нижче.

Переваги готелю “RIUS” у Львові

Плюси готелю “RIUS”:

Готелі — найпопулярніший варіант проживання для туристів у Львові. Готелів багато, тому необхідно орієнтуватися на краще співвідношення ціни і якості. Лідируючі позиції в даному списку займає наш готель "RIUS". Переходьте в "Контакти" на офіційному сайті та вибирайте кращий для себе номер. Висококласні менеджери з радістю вам в цьому допоможуть.

День незалежності у місті Лева

А Ви їдете до Львова на День Нежалежності? Пропонуємо останні дні літа провести і відсвяткувати в місті Лева. Не даремно Львів готує чудову програму, а готель Rius дарує приємні знижки. В період 20.08-26.08 включно пропонуємо проживання на 4 (чотири) ночі за ціною 3 (трьох) в номерах усіх категорій. А також пропонуємо розміщення дітей на додатковому ліжку (без урахування сніданку) з батьками безкоштовно. Ви обовязково наберетесь сил для нових звершень- це Вам гарантуємо ми, готель Rius. Приїжджайте до Львова, номерів вистарчить для усіх. Бронювання номерів по номеру тел. +38 0979700220 та електронною адресою info@rius-hotel.lviv.ua

Способи оплати: