FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Бюджетні готелі Львова

Бюджетні готелі Львова — це окрема категорія житла для тимчасового перебування тут. Щоб заощадити кошти і витратити їх на власні потреби, при цьому отримавши хороший рівень обслуговування в готелі, зупиніть свій вибір на бюджетній категорії готелів. Більшість туристів і відвідувачів Львова віддають перевагу недорогому житлу в центрі міста. А бюджетних готелів, розташованих в центрі Львова не так вже й багато. Велика кількість культурних місць, барів, ресторанів сконцентровано в "серце" Львова. А також наявність різних видів транспорту дозволяє дістатися куди вам потрібно без труднощів.

Основні переваги бюджетних готелів Львова

Головні переваги недорогих готелів Львова:

Де зупинитися для відпочинку?

Скористайтеся послугами нашого готелю "RIUS". Завдяки вигідній для клієнтів ціновій політиці і зручним місцем розташування в центрі Львова, ваш відпочинок стане незабутнім. Відвідувачі, які вже побували в "Ріус", залишилися задоволеними від наданого обслуговування.

У списку бюджетних готелів Львова "RIUS" займає лідируючі позиції, так як має ряд переваг серед конкурентів.

Звертайтеся до нас за контактами, вказаними на офіційному сайті і бронюйте затишний номер для себе і рідних, якщо плануєте відвідати Львів. Клієнти для нас найцінніше, тому менеджери з радістю оброблять ваші звернення і допоможуть з заселенням.

День незалежності у місті Лева

А Ви їдете до Львова на День Нежалежності? Пропонуємо останні дні літа провести і відсвяткувати в місті Лева. Не даремно Львів готує чудову програму, а готель Rius дарує приємні знижки. В період 20.08-26.08 включно пропонуємо проживання на 4 (чотири) ночі за ціною 3 (трьох) в номерах усіх категорій. А також пропонуємо розміщення дітей на додатковому ліжку (без урахування сніданку) з батьками безкоштовно. Ви обовязково наберетесь сил для нових звершень- це Вам гарантуємо ми, готель Rius. Приїжджайте до Львова, номерів вистарчить для усіх. Бронювання номерів по номеру тел. +38 0979700220 та електронною адресою info@rius-hotel.lviv.ua

Способи оплати: