FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Відгуки наших гостей

ЗАЛИШІТЬ СВІЙ ВІДГУК

Мехмет и ЧурайTurkey Дорогие друзья,
Мы очень рады отдыхать в Вашей гостинице. Вы очень гостеприимные, позитивные и дружеские. Нам было очень уютно, спокойно и хорошо. Большое спасибо Наталье и Юрию за их теплую встречу, внимание и интересный разговор. Мы вас любим, надеюсь, у нас получится приехать во Львов еще и отдыхать у вас :)
See you next time!
We love Львов и Вас.

Come to Turkey!!!Благодарный ГостьЧернигов С Рождеством! Очень понравилось отдыхать в Rius Hotel! Сервис супер! Впечатлений море! Спасибо большое! Всем рекомендуем и сами еще приедем!


Красножон ЯрославКиїв Дуже сподобався Ваш готель. Персонал дуже ввічливий і справді намагається допомогти. Номери справді коштують своїх грошей. Обов’язково буду зупинятися у Вас знову.


Чорнолуцький ЄвгенКиїв З Новим роком! Бажаємо багато нових клієнтів. Все було на найвищому рівні!!! Дякуємо =))


Роман ТретіяковКиїв Чудесне місце для проживання у Львові. Абсолютно все нове! А це створює враження ідеальної чистости та порядку. Персонал не зіпсовани - ввічливий, швиденько реагують на якісь запити. Місце для готелю, звичайно, "топове". А як же ж -- самісінький центр Львова. Рекомендую без сумніву!


Злови свою знижку!

Акція дійсна за умови бронювання через рецепцію готелю або на сайті

Пакет “Сімейний”

Сім’я це не просто щось важливе у житті, це і є ваше життя. Для багатьох сімейний відпочинок – це можливість провести час у колі найближчих людей. Саме тому готель “RIUS” пропонує провести незабутні дні у казковому Львові. Ми подбаємо щоб даний відпочинок залишив лише приємні спогади про проведений час.

Пакет “Для закоханих”

Атмосфера Львова сповнена романтикою. Вузенькі вулички старого міста, бруківка, архітектура, неймовірні історії кохання. І це все під аромат львівської кави. Саме тому Львів обирають для романтичної відпустки, зізнання в коханні та пропозиції руки та серця.

Способи оплати: